Плакар ФЛЕКС 220 со огледало
 • Плакар ФЛЕКС 220 со огледало
 • Плакар ФЛЕКС 220 со огледало
 • Плакар ФЛЕКС 220 со огледало

Плакар ФЛЕКС 220 со огледало

24.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 216 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12550
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 220 x 60 x 216 cm
  Боја: 
 • - Светла Сонома
 • - Бела
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, механизам за меко затворање и огледало на едната врата.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ФЛЕКС 220 со огледало Димензии: 220 x 60 x 216 cm Боја:  - Светла Сонома - Бела Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, механизам за меко затворање и огледало на едната врата. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,ок.. Category: Product #: 12550 Regular price: 24.900 ден. 24.900 Available from: Мебел - Ви