Плакар КИДО
  • Плакар КИДО

Плакар КИДО

9.890 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 54.5 cm  x  В: 184.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12469
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии: 120 х 54,5 х 184,5 cm

  • Боја: 
  • Темна Сонома со Бела Софт
  • Изработка: Трокрилен ормар со принт на вратите зработен од иверка со дебелина 16мм. Две фиоки и врати со меко затварање.
    *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака до 45 работни денови.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар КИДО Димензии: 120 х 54,5 х 184,5 cm Боја:  Темна Сонома со Бела Софт Изработка: Трокрилен ормар со принт на вратите зработен од иверка со дебелина 16мм. Две фиоки и врати со меко затварање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака до 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производ.. Category: Product #: 12469 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 9.890 ден. 9.890 Available from: Мебел - Ви