Плакар ЛАРЕДО 220
  • Плакар ЛАРЕДО 220

Плакар ЛАРЕДО 220

21.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 210 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10883
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 220 х 61 х 210 cm
    Боја: Бела Сјај
  • Изработка: Плакар изработен од иверка со огледало на едната лизгачка врата.
    *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Плакар ЛАРЕДО 220 Димензии: 220 х 61 х 210 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Плакар изработен од иверка со огледало на едната лизгачка врата. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на .. Category: Product #: 10883 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви