Плакар ЛЕНД
 • Плакар ЛЕНД
 • Плакар ЛЕНД

Плакар ЛЕНД

23.600 ден.
Димензии: Д: 203 cm  x  Ш: 54.5 cm  x  В: 205 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12495
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 203 х 54,5 х 205 cm
  Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт
  Изработка: Плакар со огледала на двете врати, изработен од МДФ Бела Фладер боја со деб.18мм и и верка во даб Дакота и Бела Софт со деб. 16мм. Меко затворање.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Плакар ЛЕНД Димензии: 203 х 54,5 х 205 cm Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт Изработка: Плакар со огледала на двете врати, изработен од МДФ Бела Фладер боја со деб.18мм и и верка во даб Дакота и Бела Софт со деб. 16мм. Меко затворање.   *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста.. Category: Product #: 12495 Regular price: 23.600 ден. 23.600 Available from: Мебел - Ви