Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СИВА СОНОМА
  • Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СИВА СОНОМА

Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СИВА СОНОМА

11.610 ден.12.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12262
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 170 х 61 х 191 cm
    Боја: Сива Сонома со Бела
  • Изработка: Плакар изработен од иверка.
    *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СИВА СОНОМА Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Сива Сонома со Бела Изработка: Плакар изработен од иверка. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12262 Regular price: 11.610 ден. 11.610 Available from: Мебел - Ви