Плакар ЛУКС 18
 • Плакар ЛУКС 18

Плакар ЛУКС 18

39.900 ден.
Димензии: Д: 212.5 cm  x  Ш: 186 cm  x  В: 201 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13279
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии за монтажа како на фотографијата: 212,5 х 186 х 201 cm
  2x плакари со огледало: 80 х 52,5 х 201 cm
  1x плакар без врати: 80 х 52,5 х 201 cm
  2x плакари без врати: 40 х 52,5 х 201 cm
  2x плакари за агол без врати: 93 х 52,5 х 200 cm
   
 • Боја: Бела Фладер
  Изработка: Плакар составен од повеќе елементи изработени од иверка со дебелина 16мм. 4 врати врати со огледало, со механизми за меко затворање на фиоките и вратите на плакарите.
  *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ЛУКС 18 Димензии за монтажа како на фотографијата: 212,5 х 186 х 201 cm 2x плакари со огледало: 80 х 52,5 х 201 cm 1x плакар без врати: 80 х 52,5 х 201 cm 2x плакари без врати: 40 х 52,5 х 201 cm 2x плакари за агол без врати: 93 х 52,5 х 200 cm   Боја: Бела Фладер Изработка: Плакар составен од повеќе елементи изработени од иверка со дебелина 16мм. 4 врати врати со огледало,.. Category: Product #: 13279 Regular price: 39.900 ден. 39.900 Available from: Мебел - Ви