Плакар ЛУКС 20
 • Плакар ЛУКС 20

Плакар ЛУКС 20

11.600 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 201 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13280
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии за монтажа како на фотографијата: 120 х 52,5 х 201 cm
  Плакар: 80 х 52,5 х 201 cm
  Плакар: 40 х 52,5 х 201 cm
  Боја: Бела Фладер
 • Изработка: Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со дебелина 16мм. Врати со огледало и механизми за меко затворање.
  *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ЛУКС 20 Димензии за монтажа како на фотографијата: 120 х 52,5 х 201 cm Плакар: 80 х 52,5 х 201 cm Плакар: 40 х 52,5 х 201 cm Боја: Бела Фладер Изработка: Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со дебелина 16мм. Врати со огледало и механизми за меко затворање. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на р.. Category: Product #: 13280 Regular price: 11.600 ден. 11.600 Available from: Мебел - Ви