Плакар РИАЛТО бела сјај
  • Плакар РИАЛТО бела сјај

Плакар РИАЛТО бела сјај

36.900 ден.
Димензии: Д: 270 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 220 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12843
Достапност: На залиха
Количина:
Димензии: 270 х 60 х 220 cm
  •  
    Боја: 
  • - Артисан со Бела Сјај

Изработка: Изработен од MDF со дебелина 18мм (лице) и високо квалитена иверка со дебелина 18мм (корпус). Плакаро со три лизгачки врати (едната е со огледало) и со три внатрешни фиоки.

*Монтажата не е вклучена во цената.
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар РИАЛТО бела сјај Димензии: 270 х 60 х 220 cm   Боја:  - Артисан со Бела Сјај Изработка: Изработен од MDF со дебелина 18мм (лице) и високо квалитена иверка со дебелина 18мм (корпус). Плакаро со три лизгачки врати (едната е со огледало) и со три внатрешни фиоки. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите .. Category: Product #: 12843 Regular price: 36.900 ден. 36.900 Available from: Мебел - Ви