Плакар ШАЈН
 • Плакар ШАЈН
 • Плакар ШАЈН

Плакар ШАЈН

13.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12128
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm
  Боја: Бела
 • Изработка: Трокрилен ормар изработен од МДФ Бела Сјај (лице)и Бела Фладер (корпус) иверка со дебелина 16мм. Огледало на средната врата и меко затворање.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ШАЈН Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја: Бела Изработка: Трокрилен ормар изработен од МДФ Бела Сјај (лице)и Бела Фладер (корпус) иверка со дебелина 16мм. Огледало на средната врата и меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот .. Category: Product #: 12128 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви