Плакар СИДНЕЈ

Плакар СИДНЕЈ

11.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 57 cm  x  В: 202 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11435
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 х 57 х 202 cm
  Боја: Бела со Натурал
  Изработка: Трокрилен Ормар изработен од виококвалитетна иверка со деб. 18мм во Бела со Натурал (лице) и Натурал (корпус). Практичен плакар со огледало на средната врата со 3 фиоки.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

   

 
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: плакар, wardrobe,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар СИДНЕЈ Димензии: 120 х 57 х 202 cm Боја: Бела со Натурал Изработка: Трокрилен Ормар изработен од виококвалитетна иверка со деб. 18мм во Бела со Натурал (лице) и Натурал (корпус). Практичен плакар со огледало на средната врата со 3 фиоки.   *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производ.. Category: Product #: 11435 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви