Плакар ВАЈТ 170 сонома
 • Плакар ВАЈТ 170 сонома
 • Плакар ВАЈТ 170 сонома
 • Плакар ВАЈТ 170 сонома

Плакар ВАЈТ 170 сонома

14.310 ден.15.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12663
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 170 х 61 х 191 cm
  Боја: Сонома
 • Изработка: Плакар изработен од иверка со огледало на едната лизгачка врата.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ВАЈТ 170 сонома Димензии: 170 х 61 х 191 cm Боја: Сонома Изработка: Плакар изработен од иверка со огледало на едната лизгачка врата. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на про.. Category: Product #: 12663 Regular price: 14.310 ден. 14.310 Available from: Мебел - Ви