Плакар ВИН-2 200 АРТИСАН
  • Плакар ВИН-2 200 АРТИСАН
  • Плакар ВИН-2 200 АРТИСАН
  • Плакар ВИН-2 200 АРТИСАН

Плакар ВИН-2 200 АРТИСАН

18.900 ден.
Димензии: Д: 201 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 201 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12261
Достапност: На залиха
Количина:
Димензии: 201 х 61 х 201 cm
Боја: Артисан со Сива (Цемент)
Изработка: Плакар изработен од иверка со 3 фиоки.
*Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
  •  

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ВИН-2 200 АРТИСАН Димензии: 201 х 61 х 201 cm Боја: Артисан со Сива (Цемент) Изработка: Плакар изработен од иверка со 3 фиоки. *Монтажата не е вклучена во цената. Бесплатна испорака.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгл.. Category: Product #: 12261 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви