Плакар ВИНЕР 220
  • Плакар ВИНЕР 220

Плакар ВИНЕР 220

22.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 210 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12776
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 220 х 60 х 210 cm
    Боја: 
  • - Бела со Антрацит 
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Две внатрешни врати со меко затворање и две странични.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
Монтажна шема
ПЛАКАР ВИНЕР 220

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ВИНЕР 220 Димензии: 220 х 60 х 210 cm Боја:  - Бела со Антрацит  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Две внатрешни врати со меко затворање и две странични. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Монтажна шема ПЛАКАР ВИНЕР 220 Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на.. Category: Product #: 12776 Regular price: 22.900 ден. 22.900 Available from: Мебел - Ви