Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА
 • Трп. маса ПРАДА

Трп. маса ПРАДА

26.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 79 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12135
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130+(38x2) x 80 x 79 cm
 • Боја: Орев
  Изработка:  Трп. маса изработена од висококвалитетен Американски фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Механизми за продолжување на двете страни, дополнето со фиоки за складирање на прибор за јадење.

  Стол Прада
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Трп. маса ПРАДА Димензии: 130+(38x2) x 80 x 79 cm Боја: Орев Изработка:  Трп. маса изработена од висококвалитетен Американски фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Механизми за продолжување на двете страни, дополнето со фиоки за складирање на прибор за јадење.. Category: Product #: 12135 Regular price: 26.900 ден. 26.900 Available from: Мебел - Ви