Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
АГ АВАНТИ АГ АВАНТИ
Д: 260 x Ш: 225 x В: 77 cm
Димензии: 260 x 220 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 222&..
44.010 ден.48.900 ден.
без ДДВ: 37.297 ден.
-5%
АГ АВАНТИ ПРОМО АГ АВАНТИ ПРОМО
Д: 260 x Ш: 225 x В: 77 cm
Димензии: 260 x 220 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 222&..
42.655 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 36.148 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА АГ АФРОДИТА
Д: 315 x Ш: 240 x В: 90 cm
Димензии: 320 x 237 cm  3-тросед: L 230 x W 75 x H 90 cm 2-двосед: L 237 x W..
33.210 ден.36.900 ден.
без ДДВ: 28.144 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-5%
АГ АФРОДИТА ПРОМО АГ АФРОДИТА ПРОМО
Д: 315 x Ш: 240 x В: 90 cm
Димензии: 320 x 237 cm  3-тросед: L 230 x W 75 x H 90 cm 2-двосед: L 237 x W..
31.255 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 26.487 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
Д: 285 x Ш: 228 x В: 87 cm
Димензии: 285 x 228 cm  3-тросед: L 177 x W 100 x H 87-109 cm 2-двосед: L 228 ..
52.110 ден.57.900 ден.
без ДДВ: 44.161 ден.
-10%
АГ КАИРО АГ КАИРО
Д: 275 x Ш: 240 x В: 75 cm
Димензии: 275 x 240 cm  3-тросед: L 188 x W 100 x H 75-98 cm 2-двосед: L 240 x..
55.710 ден.61.900 ден.
без ДДВ: 47.212 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
Д: 275 x Ш: 230 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 230 cm 3-тросед: L 172 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
46.710 ден.51.900 ден.
без ДДВ: 39.585 ден.
-5%
АГ КАЛИЈА ПРОМО АГ КАЛИЈА ПРОМО
Д: 275 x Ш: 230 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 230 cm 3-тросед: L 172 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
45.505 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 38.564 ден.
-10%
АГ КАПРИСА АГ КАПРИСА
Д: 265 x Ш: 185 x В: 100 cm
Димензии: 265 x 185cm  3-тросед: L 150 x W 105 x H 100 cm 2-двосед: L 185 x W ..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-5%
АГ КЕНДИ ПРОМО АГ КЕНДИ ПРОМО
Д: 294 x Ш: 182 x В: 91 cm
Димензии: 294 x 182cm  3-тросед: L 185 x W 99 x H 91 cm 2-двосед: L 108 x..
33.155 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 28.097 ден.
-10%
АГ КОМО АГ КОМО
Д: 282 x Ш: 222 x В: 94 cm
Димензии: 292 x 220 cm 3-тросед: L 220 x W 91 x H 94 cm 2-двосед: L ..
34.110 ден.37.900 ден.
без ДДВ: 28.907 ден.
-5%
АГ КОМО ПРОМО АГ КОМО ПРОМО
Д: 282 x Ш: 222 x В: 94 cm
Димензии: 292 x 220 cm 3-тросед: L 220 x W 91 x H 94 cm 2-двосед: L ..
31.255 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 26.487 ден.
-5%
АГ ЛАНА ПРОМО АГ ЛАНА ПРОМО
Д: 245 x Ш: 165 x В: 74 cm
Димензии: 245 x 165 cm  3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm 2-двосед: L 163 ..
25.555 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 21.657 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ АГ ЛЕЧЕ
Д: 264 x Ш: 163 x В: 81 cm
Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на..
62.010 ден.68.900 ден.
без ДДВ: 52.551 ден.
-10%
АГ МАНГО АГ МАНГО
Д: 252 x Ш: 180 x В: 72 cm
Димензии: 252 x 180 cm  3-тросед: L 154 x W 107 x H 73-92 cm 2-двосед: L 180 x W 1..
37.710 ден.41.900 ден.
без ДДВ: 31.958 ден.
-5%
АГ МАНГО ПРОМО АГ МАНГО ПРОМО
Д: 252 x Ш: 180 x В: 72 cm
Димензии: 252 x 180 cm  3-тросед: L 154 x W 107 x H 73-92 cm 2-двосед: L 180 x W 1..
36.005 ден.37.900 ден.
без ДДВ: 30.513 ден.
-10%
АГ МИКА АГ МИКА
Д: 260 x Ш: 190 x В: 91 cm
Димензии: 260 x 185 cm  3-тросед: L 177 x W 100 x H 91 cm 2-двосед: L 185..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-5%
АГ МИКА ПРОМО АГ МИКА ПРОМО
Д: 260 x Ш: 190 x В: 91 cm
Димензии: 260 x 185 cm  3-тросед: L 177 x W 100 x H 91 cm 2-двосед: L 185..
29.355 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 24.877 ден.
-10%
АГ МИЛАНО АГ МИЛАНО
Д: 320 x Ш: 250 x В: 95 cm
Димензии: 320 x 250 cm 3-тросед: L 250 x W 95 x H 95 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
46.710 ден.51.900 ден.
без ДДВ: 39.585 ден.
-5%
АГ МИЛАНО ПРОМО АГ МИЛАНО ПРОМО
Д: 320 x Ш: 250 x В: 95 cm
Димензии: 320 x 250 cm 3-тросед: L 250 x W 95 x H 95 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
45.505 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 38.564 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01