Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ПЛАКАР ЛУКС 19 (0)

65.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16715 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата-Ормар: 212.5 х 226 х 212.5 х 241 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува гардеробери со надградби, полици, лостови за закачалки и фиоки

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Модуларниот систем се состои од седум гардеробери со надградби, полици, лостови за закачалки и фиоки со механизам за меко затворање. Обезбедува доволно простор за складирање на вашите работи.Изработени од висококвалитетна иверка 16мм.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 19 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби