Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

АГ АНА ЛЕВА (МОРАНТЕ) ТЕМНО КАФЕНА (0)

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 16479 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

235 х 155 х 88 cm

БОЈА

Темна Кафена

МАТЕРИЈАЛ

Лице: – полиестер текстил Тапацир – основа: тапацирани ремени – седишта: полиуретанска пена од 8 см N30 високо еластична,- перници: полиуретанска мешавина од пена, отстранливи навлаки

ОПИС

Аголна гарнитура десна изработена од висококвалитетен штоф со дрвени ногари

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 35 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АНА ЛЕВА (МОРАНТЕ) ТЕМНО КАФЕНА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби