Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

АГ АПОЛО ЛЕВ СЕРИЈА ###

48.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15944 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 280 х 220 cm 3-тросед: L 180 х W 105 х H 84-102 cm 2-двосед: L 220 х W 105 х H 96-102 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 130 х 200 cm Бои/Дезени: – ПР-01 – Ф-418 – Ф-420 – Ф-496 – Ф-501 Распоред на сериски броеви: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Наслон: Сунгер С-25, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам за глава: Подесувачки механизам Ногари: Никлувани

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ АПОЛО ЛЕВ СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби