АГ БОСТОН ПРИМО 50380 ЛЕВА

139.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15349 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 300 x 275 х 100 cm Боја: Кафена Изработка: Гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, со вклучени два електрични релакс механизми. Со конзола за дополнителен простор за складирање, со лед ламба, USB приклучок.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ БОСТОН ПРИМО 50380 ЛЕВА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби