Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ ВЕРНАЦА У-172 СО МЕХАНИЗАМ ЛЕВА

96.600 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

Шифра: 15371 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 248×201 x 91 х 91cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 49 cm Боја: – Крем (A0BF DENVER) – Кафена (A0BH DENVER) Изработка: Аголна Гарнитура со Електричен механизам Recliner изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 – 1,5 mm дебелина на делот за седење, за потпирање и потпирачите за раце. Овој тип на кожа има завршен заштитен слој, а нејзиниот релјеф има полиран и вдлабнат ефект. Изгледот е полн и полусјаен. Шиење со контра боја: Да Конструкција: Дрвена Број на бои: Еднобојна Механизам: Електричен механизам Recliner Седиште: Сунѓер со висока густина Подлога под седиште: Гуртна со висок еластицитет Наслон: Силиконско полнење Раконаслони: Силиконско полнење Ногари: Пластични, висина 6,5 cm * Останатите делови од гарнитурата како страниците, делот под седиштето кај нозете и задниот дел се изработени во ‘Softaly Next Leather’. Softaly Next Leather е квалитетна еко-кожа изработена од остатоци на чиста кожа (мин. 17%) и PU кожа, обработени да изгледаат како чиста кожа.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ВЕРНАЦА У-172 СО МЕХАНИЗАМ ЛЕВА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби