АГ КАИРО МЕБЕЛ ВИ ДЕСЕН ОД ЗАЛИХА ###

68.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 275 х 245 cm 3-тросед: L 188 х W 100 х H 77-95 cm 2-двосед: L 275 х W 100 х H 77-95 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 58 cm Бои/Дезени: Број на бои: Еднобојна Механизам: Нема Седиште: Сунѓер HR-3536, деб. 14cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно Наслон: Перници полнети со сунѓер тип НФ-2519, деб. 12cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КАИРО МЕБЕЛ ВИ ДЕСЕН ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби