Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

АГ КАСИ ЛЕВА (ТОСКАНА) СВЕТЛО СИВА ОНЛАЈН

32.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16485 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

240 х 182 х 89 cm

БОЈА

Светло Сива

МАТЕРИЈАЛ

– Седишта, грб и потпирачи за рака: полиестерски текстил,- Перници: текстил полиестер,- тапацир: сунѓер, полиестерска обвивка, дополнителни материјали за тапацир,- конструкција: цврсто дрво, иверица, пружини

ОПИС

Аголна гарнитура десна, изработена од висококвалитетен штоф

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

*Рок на испорака 35 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КАСИ ЛЕВА (ТОСКАНА) СВЕТЛО СИВА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби