АГ КВИН ДЕСНА БЕЖ – ОНЛАЈН

59.470 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15856 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

292 х 232 х 92 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за спиење: 123 x 235 cm

БОЈА

Беж

ОПИС

Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф со механизам за спиење

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КВИН ДЕСНА БЕЖ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби