Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ КВИН ДЕСНА СИВА (0)

63.030 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15857 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

292 х 232 х 92 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за спиење: 123 x 235 cm

БОЈА

Сива

ОПИС

Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф со механизам за спиење

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ КВИН ДЕСНА СИВА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби