АГ ЛУНА МЕБЕЛ ВИ СЕРИЈА ###

29.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15467 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 220 х 157 x 95 cm 3-тросед: L 153 х W 88 х H 72-90 cm 2-двосед: L 160 х W 89 х H 72-90 cm Височина на седиште: 48 cm Димензија за спиење: 70 х 190 cm Бои/Дезени: – С-412 – С-415 – С-418 Број на бои: Еднобојна Механизам: Нема Седиште: Сунѓер тип Т-3550, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници поленти дробен сунѓер и силиконски ‘снегулки’ Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Дрвени

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ЛУНА МЕБЕЛ ВИ СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian