Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ РОЗА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА

35.615 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 250 х 223 cm 3-тросед: L 152 х W 96 х H 89 cm 2-двосед: L 223 х W 95 х H 89 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 118 х 210 cm Бои/Дезени: – И-52 (излог) – И-53 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер и силиконска вата (снегулки) Механизам: Спуштање на наслон Ногари: Пластични

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ РОЗА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби