Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

АГ РУБИНА ЛЕВА

44.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 16095 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 283 х 210 х 102 cm Височина на седиште: 53 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 140 х 190 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ (И) ПЛАТНА Распоред на сериски: 1-СЕ ОСТАНАТО, 2-КУТИИ НА ТРОСЕД И ДВОСЕД Комбинации: Еднобојна и двобојна Механизам – Трансформирање на седиште во лежај Седиште: Језгро 10cm – Филц – Сунѓер 3cm – (над седиште) Сунѓер HR-5 cm Подлога под седиште: Шпер Наслон: Перници, полнети со дробен сунѓер и силиконски (снегулки) Механизам: Спуштање на наслон Ногари: Метални – никел

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ РУБИНА ЛЕВА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби