АГ САН МАРИНО 50763М

56.900 ден

Check 30 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 210 x 150 x 96 х 104 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 50 cm Боја: Сива Изработка: Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, со електричен релакс механизам

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ САН МАРИНО 50763М”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби