Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ ТИЈАНА ДЕСНА СЕРИЈА ###

40.900 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 285 х 196 cm 3-тросед: L 185 х W 100 х H 90 cm 2-двосед: L 196 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 125 х 200 cm Бои/Дезени: – ПР-01 – Ф-418 – Ф-420 – Ф-496 – Ф-501 * контра кедер/учкор – за гарнитури со светол дезен темна лента, за гарнитури со темен дезен светла лента (не може да се бира по сопствена желба). Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер T-35, дебелина 10 cm Наслон: Сунгер СС-22, обликуван Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, дебелина 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица дебелина 1.6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање (Простор за складирање) Ногари: Метални, никловани

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТИЈАНА ДЕСНА СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби