АГ ТОЛЕДО ЛЕВА (КОРФУ) ОНЛАЈН

34.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15018 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

270 х 163 х 90 cm

БОЈА

Темно сива

ОПИС

Аголна гарнитура изработена од висококвалитетен штоф со механизам за спиење и дополнителен простор за складирање

ПРЕДНОСТИ

Простор за складирање

МЕХАНИЗАМ

Механизам за спиење

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 35 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТОЛЕДО ЛЕВА (КОРФУ) ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби