АГ ЧИКАГО ПРИМО 50016М ЛЕВА

98.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15345 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 320 x 165 х 100 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 cm Боја: Светло сива Изработка: Гарнитура изработена од висококвалитетен штоф, со вклучени три електрични релакс механизми. Со конзола за дополнителен простор за складирање, со лед ламба, USB приклучок и два штекери.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ЧИКАГО ПРИМО 50016М ЛЕВА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian