Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИБЛИОТЕКА ГРАНД 51 (0)

6.700 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16607 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 х 36 х 106 cm

БОЈА

Сонома Арвен со Кобалт сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Библиотека со две врати и две фиоки со полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм.Современ и модерен и стилски мебел,ги исполнува високите функционални и естетски побарувања во современиот мебел

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок за испорака до 60 работни дена.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА ГРАНД 51 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби