Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИБЛИОТЕКА КИНДЕР 1В ДАБ/СИНА (0)

7.270 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15571 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 42 x 203 cm

БОЈА

Даб со плава

ОПИС

Библиотека изработена од висококвалитетна иверка со три полици и една врата.Оигинална понуда со која можете да ја обезбедите која било област од вашиот дом,модерен и ефикасен додаток.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 18 и 25 мм, канттрака од 1мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА КИНДЕР 1В ДАБ/СИНА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби