БИРО ТЕЗАУР СО ФИОКИ ЦРНО – ОНЛАЈН

11.990 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15311 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 x 72 x 91 cm

БОЈА

Црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Биро прилагодено за компјутерски игри. Широката површина ќе смести два монитори, со дупка за кабли.

ПРЕДНОСТИ

Бирото има далечинско контролирано RGB осветлување и простор прилагоден за стационарен компјутер.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО ТЕЗАУР СО ФИОКИ ЦРНО – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби