Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИРО ТЕЗАУР ЦРНО 200 ЦМ ЛЕД (0)

13.390 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

Шифра: 15314 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 72 x 91 cm

БОЈА

Црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Биро прилагодено за компјутерски игри. Широката површина ќе смести два монитори, со дупка за кабли.

ПРЕДНОСТИ

Бирото има далечинско контролирано RGB осветлување и простор прилагоден за стационарен компјутер.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО ТЕЗАУР ЦРНО 200 ЦМ ЛЕД (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби