БИФЕ АГЕНС СЈАЈ – ОНЛАЈН (СИТИ 3056)

7.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15752 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

154 х 43 х 85 cm

БОЈА

Бела сјај со сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока

ПРЕДНОСТИ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ АГЕНС СЈАЈ – ОНЛАЈН (СИТИ 3056)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби