БИФЕ КАЛАСЕТА

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

Шифра: 15481 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 150 х 41,5 х 90 cm Боја: Сонома Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка, Рустикалниот изглед на оваа колекција дава единствена уникатност на секое парче. Олицетворение на скандинавскиот дизајн ова бифе ќе се вклопи одлично во вашиот простор. Вклучено меко затварање на вратичките

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КАЛАСЕТА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби