БИФЕ КОНТЕМПО АРТИСАН/СИВА ОНЛАЈН

18.140 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15722 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

155 x 39 x 99 cm

БОЈА

Сива со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).Со три фиоки и две врати, метални црни рачки

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КОНТЕМПО АРТИСАН/СИВА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби