БИФЕ РОМА 3 АРТИСАН ОНЛАЈН

8.920 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15736 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

112,5 х 37 х 95 cm

БОЈА

Артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка

ОПИС

Бифе изработено во висококвалитетна иверка, со три фиоки и две врати. Канттрака ABS 1мм

ПРЕДНОСТИ

ABS канттрака од 1мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ РОМА 3 АРТИСАН ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби