БИФЕ СОЉЕТИКО

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 6 на залиха

Опис

Димензии: 156,5 x 42 x 82,5 cm Боја: Две комбинации на даб Изработка: Бифе израбтено од висококвалитетна иверка. Бифето од колекцијата SOLLETICO ќе го надополни секој стан. Бифето има 3 фиоки и 2 полици, благодарение на кои можете да ги соберете сите потребни предмети. На горниот дел од бифето може да се прикажат фотографии, цвеќиња, а целокупното уредување на ентериерот може дополнително да се надополни со други елементи од колекцијата SOLLETICO.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ СОЉЕТИКО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби