Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ВИТРИНА СОЉЕТИКО ВИСОКА

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 63,5 x 42 x 198 cm Боја: Две комбинации на даб Материјал: Витрина изработена во висококвалитетна иверка. Со две врати од кои едната со стакло. Метални црни ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

63,5 x 42 x 198 cm

БОЈА

Две комбинации на даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Витрина изработена во висококвалитетна иверка. Со две врати од кои едната со стакло. Метални црни ногари

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ВИТРИНА СОЉЕТИКО ВИСОКА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби