ДВОКРИЛЕН ОРМАР КАЛИОПА 2В2Ф БЕЛА/ДАБ ОНЛАЈН

14.920 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15650 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

100 x 55,5 x 215,5 cm

БОЈА

Бела со светол даб

ОПИС

Двокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка. Вклучени две внатрешни фиоки за подобра организираност на облеката

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОКРИЛЕН ОРМАР КАЛИОПА 2В2Ф БЕЛА/ДАБ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби