ДВОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 2В3Ф ДАБ/ПЕСОК ОНЛАЈН

18.510 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15600 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

96 x 52 x 203 cm

БОЈА

Даб со песок (сива)

ОПИС

Двокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка. Со три фиоки за подобра организираност

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 2В3Ф ДАБ/ПЕСОК ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби