ДВОСЕД ТАСОС

35.900 ден

7 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15324 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 166 х W 95 х H 82 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спиење: 90 х 120 cm Бои/Дезени: – И-63 – И-56 (излог) – ИЗБОР ОД СИТЕ (Ф) ПЛАТНА Број на бои: Еднобојна Механизам: Ротирачки наслон Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунѓер С-25, деб. 4 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД ТАСОС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби