Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДОЛЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА КУЈНА БЕЛА МАТ 09-42

6.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16462 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

БОЈА

– Лице: Бела Мат- Корпус: Бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Фолиран медијапан лице и иверка со дебелина 16мм корпус.

МЕХАНИЗАМ

Врата со меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок за испорака до 60 работни дена

ДИМЕНЗИИ

L 90 х W 55 х H 87 cm

ОПИС

Долен аголен елемент за кујна со една врата со меко затворање и полица.Вкупната големина од агол L100.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДОЛЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА КУЈНА БЕЛА МАТ 09-42”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби