Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДОЛЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА КУЈНА БЕЛА СЈАЈ 05-29 (0)

7.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16525 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

L 60 х W 55 х H 87 cm

БОЈА

– Лице: Бела Сјај- Корпус: Бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Фолиран медијапан лице и иверка со дебелина 16мм корпус.

ОПИС

Долен елемент за кујна со пет фиоки со меко затворање.

МЕХАНИЗАМ

Врата со меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок за испорака до 60 работни дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДОЛЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА КУЈНА БЕЛА СЈАЈ 05-29 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби