Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДОЛЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА КУЈНА ЦИМЕНТ МАТ 06-21 (0)

3.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16550 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

L 40 х W 55 х H 87 cm

БОЈА

– Лице: Цимент Мат- Корпус: Бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Фолиран медијапан лице и иверка со дебелина 16мм корпус

ОПИС

Долен елемент за кујна со една врата со меко затворање и полица. Модулот може да биде и лево и десно за најдобро да одговара на вашите потреби.

МЕХАНИЗАМ

Врата со меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок за испорака до 60 работни дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДОЛЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА КУЈНА ЦИМЕНТ МАТ 06-21 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби