ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 1В1Ф БЕЛА/ПЛАВА ОНЛАЈН

9.780 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15616 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 52 x 203 cm

БОЈА

Бела со плава

ОПИС

Еднокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со една фиока и една врата

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР КИНДЕР 1В1Ф БЕЛА/ПЛАВА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби