Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР ФОРТУНА (ХАРМОНИКА) БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН

9.060 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15719 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 52 x 222 cm

БОЈА

Бел даб

ОПИС

Еднокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка и ABS канттрака 0,4мм, со хармоника врата

ПРЕДНОСТИ

ABS канттрака 0,4 мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР ФОРТУНА (ХАРМОНИКА) БЕЛ ДАБ ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби