Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА АРИЛ СОНОМА БЕЛА

4.760 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

51 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 60 x 32 x 180 cm Боја: Сонома бела Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка. Вклучено огледало, закачалката може да се монтира десна и лева

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

60 x 32 x 180 cm

БОЈА

Сонома бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Закачалка изработена од висококвалитетна иверка. Вклучено огледало, закачалката може да се монтира десна и лева

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА АРИЛ СОНОМА БЕЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби